Fox televizor 42DLE662 LED FullHD
  • (Prosečna ocena 5)
Na stanju:
Šifra: 3267878
Kratak opis:
Dijagonala: 42" 107cm
Rezolucija: FULL HD 1920x1080
13.990RSD
POZOVITE KONTAKT CENTAR
Opis
Dijagonala: 42" 107cm
Tehnologija ekrana:TFT sa aktivnom matricom
Pozadinsko osvetljenje: DIRECT LED (DLED)
Rezolucija: FULL HD 1920x1080
Tuner:DVB-T/C/T2
Dinamički kontrast: MEGA KONTRAST
Osvetljenost ekrana: 250cd
Vreme odziva: 8ms
Pokretna rezolucija: 600 RMR
Ugao gledanja: 178stepeni
Smart funkcije: Ne
Tuner: DVB-T/C/T2
Snaga zvučnika: 2 x 10W
Priključci / Slotovi
Ulazi: Scart
HDMIx3
VGA
USB x1
Podržava CI+
Izlazi: Slušalice
koaksijalni audio
Hotel mod: Da
PVR - funkcija snimanja sadržaja: Da
Multijezični meni: Da
Meni na srpskom: Da
ESA standard: 200x200mm
imenzije sa postoljem (ŠxVxD): 97x61x22cm
Dimenzije bez postolja (ŠxVxD): 97x57x9cm
Raspon postolja (ŠxD): 90x22cm
Masa televizora: 7,5kg
Specifikacija
Robna marka Fox
Dijagonala ekrana 42 inča