Fox televizor SMART LED 43DLE468T2
  • (Prosečna ocena 0)
Na stanju:
Šifra: 3267367
Kratak opis:
Tip ekrana: LED
Dijagonala ekrana: 43" (109.2 cm)
Rezolucija: 1080p Full HD
Digitalni tjuner: DVB-T/C/T2
28.990RSD
POZOVITE KONTAKT CENTAR
Opis
Tip ekrana: LED
Rezolucija: 1080p Full HD
Operativni sistem: Android Nougat
Procesor: Quad Core
Smart TV: Da
Smart TV mogućnosti: Aptoide TV aplikacije
Android: Da
Osvetljenje: 250 cd
Dinamički kontrast: MEGA KONTRAST
Vreme odziva: 5 ms
Osvežavanje: 200 Hz PMI
Ugao gledanja (H°/V°): 178° / 178°
Digitalni tjuner: DVB-T/C/T2
PVR: Da
Zvuk: 2 x 10W
Bežična veza: Wi-Fi (ugrađen)
HDMI priključak: 3
USB 2.0 priključak: 2
SCART, VGA, Podržava CI+, Izlaz za slušalice i koaksijalni audio
Podrška za bežičnu tastaturu i miš, multijezični meni, hotelski mod
Dimenzije bez postolja: 970 x 570 x 85 mm (ŠxVxD)
Dimenzije sa postoljem: 970 x 610 x 200 mm (ŠxVxD)
Težina sa postoljem: 7,2kg
VESA dimenzije: 200 x 100
Boja: Crna
Specifikacija
Robna marka FOX
Dijagonala ekrana 43 inča