Vox električni šporet CHT5000W
  • (Prosečna ocena 5)
SUPER CENA 13-24.05.
Na stanju:
Šifra: 3231032
Kratak opis:
Energetski razred: A
Tip rerne: Električna
Zapremina rerne: 50 l
Dimenzije: 500 mm x 850 mm x 600 mm
Izaberite količinu:
31.491RSD
Dodaj u korpu
Opis
Model: VOX CHT 5000 W
Vrsta artikla: Staklokeramički šporet
Energetski razred: A
Polja za kuvanje:
Ringla 1: Staklokeramička ringla 145 mm - 1200 W
Ringla 2: Staklokeramička ringla 145 mm - 1200 W
Ringla 3: Staklokeramička ringla 180 mm - 1800 W
Ringla 4: Staklokeramička ringla 180 mm - 1800 W
Fioka: Da
Tip rerne: Električna
Zapremina rerne: 50 l
Osvetljenje rerne: Da
Snaga: Ukupna električna snaga: 8600 W
Gornji grejni element: 1000 W
Donji grejni element: 1000 W
Električni grill: 1600 W
Električni dupli grill grejač: 2600 W
Potrošnja električne energije: Standardna: 0,79 kWh / ciklus
Sa ventilatorom: 0,71 kWh / ciklus
Oprema:
Hromirana rešetka: 1 komad
Plitki pleh za pečenje
Duboki pleh za pečenje
Anti-Tilting oprema
Funkcije i karakteristike:
Broj funkcija rerne: 8
Defrost funkcija
Funkcija duplog grila sa ventilatorom
Funkcija donjeg grejača sa ventilatorom
Funkcija statičkog pečenja
Funkcija bržeg roštiljanja
Termostat
Težina: 39,67 kg