Gorenje štapni i ručni usisivač SVC252420FFA
  • (Prosečna ocena 5)
SUPER CENE
Na stanju:
Šifra: 1386059
Kratak opis:
Usisna snaga: 95 W
Broj ćelija baterije: 7
Protok vazduha (l/s): 13
Zapremina posude za prašinu: 0.5 L
Vreme punjenja: 5 h
Izaberite količinu:
16.999RSD
Dodaj u korpu
Opis
Do 60 min rada - ECO režim za rad na većim površinama bez prekida
Odvojiva baterija - Jednostavno punjenje i zamena
2 u 1 - Od štapnog do ručnog usisivača
Vrsta aparata: Štapni usisivači
Vrsta usisivača: Sa posudom za prašinu
Vrsta usisavanja: Za suvo čišćenje
Materijal kućišta: Plastika
Boja aparata: Antracit siva
Vrsta cevi: Fixed
Materijal cevi: Aluminijumska cev
Vrsta akumulatora - baterije: Li-Ion
Upotreba: 2 u 1 - ručni i štapni usisivač
Usisna snaga: 95 W
Broj ćelija baterije: 7
Protok vazduha (l/s): 13
Vreme punjenja: 5 h
Snaga baterije [mAh]: 2000
Vreme rada: ECO - Up to 60 min, MAX - Up to 30 min, BOOST - Up to 13 min
Tip motora bez četke: INVERTER POWER
Kontrole: Upravljanje na ručici
Podešavanja napajanja: Senzorsko upravljanje na dodir
Kontrolno svetlo za ponovno punjenje: Da
Indikator napunjenosti baterije: Da
Baza za punjenje: Baza za direktno punjenje
Prikaz na displeju: Functions
Phase indicator: LED display
Bežična upotreba: Da
LED osvetljenje: Da
Način čuvanja: Zidno kućište
Uklonjiva baterija: Da
Četka: Motorizovana turbo četka XXL
Točkovi: Gumirani
Broj točkova: 4
Broj filtera: Inlet E10
Dodatna oprema: Long crevice nozzle, Dusting nozzle 2in1
Dužina cevi: 700 mm
Buka (max.): 80 dB(A)
Napon: 25.2 V
Širina proizvoda: 250 mm
Visina proizvoda: 1110 mm
Dubina proizvoda: 358 mm
Širina pakovanog proizvoda: 336 mm
Visina pakovanog proizvoda: 740 mm
Dubina pakovanog proizvoda: 132 mm
Neto težina aparata: 2.8 kg
Bruto težina aparata: 4.7 kg
Net weight of motor unit: 1.3 kg
Priključna snaga: 300 W