Gorenje štapni usisivač SV216110FSIIBKA
  • (Prosečna ocena 5)
SUPER CENE
Na stanju:
Šifra: 1386032
Kratak opis:
Vrsta usisavanja: Za suvo čišćenje
Snaga motora: 132 W
Vreme rada: Do 55 min na minimalnoj brzini
Izaberite količinu:
Napomena:
Ovaj proizvod dostupan je samo u odabranim radnjama i ne može se poručiti online.
11.849RSD
GDE POGLEDATI
Opis
Specifikacije:
Vrsta aparata: Usisivač
Vrsta usisivača: Sa posudom za prašinu
Materijal kućišta: Plastika
Vrsta akumulatora - baterije: Li-Ion
Upotreba: 2 u 1 - ručni i štapni usisivač
Efikasnost:
Snaga motora: 132 W
Usisna snaga: 26 W
Broj ćelija baterije: 6
Protok vazduha (l/s): 11
Zapremina posude za prašinu: 0.6 l
Vreme punjenja: 5 h
Upravljanje:
Kontrole: Na aparatu
Podešavanja napajanja: Sa točkićem, 2 brzine
Indikator napunjenosti: Ne
Kontrolno svetlo za ponovno punjenje: Da
Indikator napunjenosti baterije: Da
Baza za punjenje: Baza za punjenje na stalku
Prikaz na displeju: Indikator rada
Karakteristike:
Bežična upotreba: Da
LED osvetljenje: Da
Način čuvanja: Uspravno na točkovima
Uklonjiva baterija: Ne
Oprema:
Četka: Električna turbo četka
Točkovi: Gumirani
Broj točkova: 4
Broj filtera: Hepa filtracija
Tip filtera za prašinu: Inlet HEPA filter
Dodatna oprema: Vrh sa četkom, zakošeni vrh
Tehnički podaci:
Buka (max.): 78 dB(A)
Širina proizvoda: 260 mm
Visina proizvoda: 1180 mm
Dubina proizvoda: 170 mm
Širina pakovanog proizvoda: 370 mm
Visina pakovanog proizvoda: 655 mm
Dubina pakovanog proizvoda: 161 mm
Neto težina aparata: 2.9 kg
Bruto težina aparata: 5 kg
Priključna snaga: 120 W