Tesla televizor 43E635SUS Smart
  • (Prosečna ocena 5)
Na stanju:
Šifra: 1413084
Kratak opis:
Veličina ekrana: 43” (109cm)
Rezolucija ekrana: 3840x2160
LED TV
Lista sa podacima aparata
Izaberite količinu:
Napomena:
Ovaj proizvod dostupan je samo u odabranim radnjama i ne može se poručiti online.
23.490RSD
GDE POGLEDATI
Opis
Veličina ekrana: 43” (109cm)
Vrsta ekrana: 10 bit VA
Rezolucija ekrana: 3840x2160
Vrsta tjunera: DVB-T/T2/C/S/S2
DVB-T2 kodek H264, H265
Smart OS Android TV: 11
Unapred instalirane aplikacije za Smart TV: Gogle Play, Netflix, Prime video, YouTube, Media player…
Podržane aplikacije: EON, Orion TV, Deezer, Spotify, YouTube kids,
Asphalt 8, VLC player, KODI, Disney+, HBO MAX…
RAM memorija/Interna memorija: 2 GB / 8 GB
GPU: G52MC1
Osvežavanje ekrana: 60Hz
Osvetljenje (cd/m2): 380
Dinamički kontrast: 5000:1
Ugao gledanja (H/V): 170°/170°
Vreme odziva: 6,5 ms
HW kontrolni dugmići: Da
Time Shift: Da
PVR: Da
Višejezični OSD: Da
Tajmer za spavanje: Da
HDMI CEC: Da
HDMI ARC: Da
LCN: Da
HBBTV: Da
Google asistent: Da
Bluetooth daljinski upravljač: Da
Glasovna komanda: Da
Chromecast: Da
Predefinisani režimi slike: Da
Režim slike korisnika: Da
Režim slike za uštedu energije: Da
Podesive kontrole za sliku: Da
Smanjenje šuma: Da
MPEG smanjenje šuma: Da
Adaptivna kontrola svetlosti: Da
DI FILM režim: Da
Game režim: Da
PC režim: Da
HDR: Da
HLG: Da
Dolby VISION: Da
Prilagodjiv HDMI RGB opseg: Da
Snaga zvučnika: 2X10W box zvučnici
Predefinisani režimi zvuka: Da
Režim zvuka korisnika: Da
Balans: Da
Ekvilajzer: Da
Dolby ATMOS: Da
Ultra Surround: Da
DTS: Da - sa dodatno instaliranim plejerima
Podržani formati slika: JPG, PNG, BMP
Podržani audio formati: MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3 (samo video), LPCM (samo audio)
Podržani video formati: .avi/.mp4/.mpg/.mkv/.mov/.dat/.vob/.rm/.rmvb/.ts
Podrška za NTFS USB: Da
Podrška za titlove: Da
POVEZIVANJE
RF ulaz: Da
LNB ulaz: Da
Component AV ulaz: Ne
Composite AV ulaz: Da
PC Audio: Ne
VGA ulaz: Ne
SCART: Ne
HDMI: 3
CI+: Da
USB: 2
Slušalice: Ne
Digitalni audio izlaz SPDIF: Da (optički)
LAN: Da
Ugrađen WiFi: Da, 2.4Ghz/5GHz
Bluetooth: Da (podrška za slušalice, zvučnike, gamepad...)
Potrošnja: 90W (MAX)
Potrošnja u Standby režimu: <0.5w
DODACI
Korisničko uputstvo sa info. o garanciji: Da
Daljinski upravljač: Da
Baterija za daljinski upravljač: Da
Veličina uređaja sa postoljem (ŠxVxD): 956x636x275 mm
Veličina uređaja bez postoljla (ŠxVxD): 956x554x86 mm
Veličina pakovanja (ŠxVxD): 1060x625x125 mm
Neto težina uređaja sa postoljem: 6,4 kg
Specifikacija
Robna marka Tesla
Dijagonala ekrana 43 inča