LG televizor smart 43UP75003LF
  • (Prosečna ocena 0)
Na stanju:
Šifra: 3267978
Kratak opis:
Model: LG 43UP75003LF.AEU
Rezolucija ekrana: 4K 3840 x 2160 px
Tehnologija ekrana: Direct LED
48.990RSD
POZOVITE KONTAKT CENTAR
Opis
Model: LG 43UP75003LF.AEU
Dijagonala ekrana: 43" LCD
Tehnologija ekrana: Direct LED
Frekvencija osvežavanja: 60 Hz
Smart: Glasovna pretraga
Brzi pristup
Muzički plejer
Wi-Di - Bežično povezivanje sa računarom
Pretraživač interneta
Channel Advisor
Miracast
Magični link
Simplink
DLNA
Airplay - iPhone, iPad, MacBook
Podržan magični daljinski (ne dolazi u pakovanju)
Operativni sistem : WebOS
Slika: HLG Pro
4K upscaler poboljšivač rezolucije
Active HDR tehnologija
NanoCell tehnologija
HDR10 Pro
Aplikacije: Netflix, Google Assistant, Mobile app (LG ThinQ), Amazon, Amazon Alexa
Zvuk: Sistem zvučnika: 2.0ch
AI Acoustic Tuning
Clear Voice
Wi-Fi: Da
LAN: 1
HDM: 2
USB: 1
Tjuner: DVB-T2/C/S2
Ostale konekcije: RF ulaz
Digitalni audio izlaz
Bluetooth
CI+ 1.4
ARC
Funkcije: Time Shift - Odložena reprodukcija
Snimanje TV
Teletekst - 2000 strana
Ultra HD TV prijem
E-uputstvo
EPG
Titl
Procesor: α5 AI 4K
Snaga zvučnika: 20 W
Vesa standard: Da
Ostalo: Eco ušteda energije
Energetska klasa: A
Specifikacija
Robna marka LG
Dijagonala ekrana 43 inča