Philips LED televizor 65PUS8200/12 Ambilight
  • (Prosečna ocena 0)
Na stanju:
Šifra: 1413395
Kratak opis:
Dijagonala ekrana: 65 inča
Rezolucija: 3840 x 2160p
Lista sa podacima aparata
Izaberite količinu:
Napomena:
Ovaj proizvod je lomljiv i može se preuzeti isključivo u jednom od naših maloprodajnih objekata.
59.999RSD
Dodaj u korpu
Opis
Ambilight:
Ambilight funkcije: Ambilight paket
Prilagođavanje boji zida: Da
Muzički režim: Da
Režim za igre: Da
Alarm sa izlaskom sunca: Da
Verzija Ambilight-a: Trostrani
Slika / Ekran:
Dijagonala ekrana (u inčima): 65 inča
Dijagonala ekrana (u centimetrima): 164 cm
Tip ekrana: 4K Ultra HD LED
Rezolucija panela: 3840 x 2160p
Nativna frekvencija osvežavanja: 60 Hz
Procesor slike: Pixel Precise Ultra HD
Ulazne rezolucije ekrana:
Rezolucija – frekvencija osvežavanja: 640 x 480 – 60 Hz, 576p – 50 Hz, 720p – 50/60 Hz, 1920 x 1080p – 24/25/30/50/60 Hz, 2560 x 1440 – 60 Hz, 3840 x 2160p – 24/25/30/50/60 Hz
Tjuner / Prijem / Prenos:
Digitalna televizija: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Indikator jačine signala: Da
Teletekst: 1000 stranica hiperteksta
HEVC podrška: Da
Smart TV:
Operativni sistem: TITAN OS
Smart TV funkcije:
Interaktivna televizija: HbbTV
Kompatibilnost sa Google Home: Da
Daljinski upravljač sa mikrofonom: Da
Pametna kuća: MATTER, Control4, kompatibilno sa Apple Home
Kontrolna traka za igre: Gamebar 2.0
Podrška za pretvaranje teksta u govor: Da
Multimedijalne aplikacije:
Formati za reprodukciju muzike: MP3, WAV, AAC, FLAC
Podržani formati titlova: SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT
Formati za prikaz slika: JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Zvuk:
Audio sistem: 2.0 kanala
Izlazna snaga (RMS): 20 W
Konfiguracija zvučnika: 2 x 10 W širokopojasni zvučnici
Kodek: Dolby Digital MS12 V2.6.2
Dolby Atmos: Da
DTS:X: Da
Poboljšanje zvuka:
AVL režim: Da
Poboljšanje basa: Da
Dolby Media Intelligence: Da
Zabava: Da
Ekvilajzer: Da
Profil sluha: Da
Noćni režim: Da
Kalibracija prostora: Da
Lični režim: Da
Pojačanje vokala: Da
Funkcije za slušalice:
Dolby Atmos za slušalice: Da
Zvučni procesor:
IntelliSound: Da
Glavni zvučnik: Širokopojasni bas-refleks (FR01A)
Povezivanje:
Broj HDMI priključaka: 3
HDMI funkcije: 4K
Audio povratni kanal: Da
EasyLink (HDMI-CEC): Da
Reprodukcija jednim dodirom: Da
Kontrola sistemskog zvuka: Da
Stanje pripravnosti sistema: Da
Prosleđivanje komandi daljinskog upravljača: Da
Broj USB priključaka: 2
Bežična veza: Wi-Fi 802.11ac 2 x 2 dvopojasni
Bluetooth: 5.2
Kompatibilnost sa Apple AirPlay: Da
HDCP 2.3: Da, na svim HDMI priključcima
HDMI ARC:
HDMI ARC: HDMI 1
HDMI 2.1 funkcije:
eARC na HDMI 1: Da
Podrška za eARC/VRR/ALLM: Da
EasyLink 2.0: Da
Spoljna podešavanja preko TV interfejsa: Da
HDMI-CEC za Philips TV/zvučne trake: Da
Podržane HDMI video funkcije:
Igranje: ALLM i automatski režim za igre
HDMI VRR: Da
HDR: HDR10+ kompatibilno, HDR10, HLG
EU energetska oznaka:
EPREL registracioni broj: 2275234
Energetska klasa za SDR: F
Potrošnja energije u SDR režimu: 101 kWh/1000 h
Energetska klasa za HDR: G
Potrošnja energije u HDR režimu: 111 kWh/1000 h
Potrošnja u isključenom stanju: N/A
Mrežni režim pripravnosti: 2.0 W
Tehnologija panela: LED LCD
Napajanje:
Mrežno napajanje: AC 100–240 V, 50/60 Hz
Potrošnja u stanju pripravnosti: Manje od 0.5 W
Dodatna oprema:
Dizajn:
Boja televizora: Crna plastika sa tankim okvirom
Dizajn postolja: Crno metalno kvadratno lučno postolje
Dimenzije:
Razmak između dva postolja: 562 mm
Kompatibilnost sa zidnim nosačem: 400 x 300 mm
Televizor bez postolja (Š x V x D): 1446 x 836 x 91 mm
Televizor sa postoljem (Š x V x D): 1446 x 900 x 321 mm
Pakovanje (Š x V x D): 1600 x 982 x 160 mm
Specifikacija
Robna marka Philips
Dijagonala ekrana 65 inča