Philips LED televizorTV 65PUS7000/12 Smart
  • (Prosečna ocena 5)
Na stanju:
Šifra: 1413313
Kratak opis:
Dijagonala: 65 inča
Ekran: LED
Lista sa podacima aparata
Izaberite količinu:
Napomena:
Ovaj proizvod je lomljiv i može se preuzeti isključivo u jednom od naših maloprodajnih objekata.
57.999RSD
Dodaj u korpu
Opis
Dijagonalna veličina ekrana (u inčima): 65 inča
Dijagonalna veličina ekrana (u cm): 164 cm
Ekran: 4K Ultra HD LED
Rezolucija panela: 3840x2160p
Matična brzina osvežavanja: 60 Hz
Procesor slike: Pixel Precise Ultra HD
Rezolucija ulaznog signala ekrana
Rezolucija – Intenzitet osvežavanja: 640 x 480 – 60 Hz, 576p – 50 Hz, 720p – 50/60 Hz, 1920 x 1080p – 24/25/30/50/60 Hz, 2560 x 1440 – 60 Hz, 3840 x 2160p – 24/25/30/50/60 Hz
Podešivač / Prijem / Prenos
Digitalni televizor: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Oznaka jačine signala: Da
Teletekst: 1000 stranica hiperteksta
HEVC podrška: Da
OS: TITAN OS
Količina memorije (fleš): 8 GB
Interaktivna televizija: HbbTV
Glasovni pomoćnik: Alexa podržana
Podrška za Google Home: Da
Smart Home doživljaj: MATTER, Control4, Podrška za Apple Home
Traka za kontrolu igranja: Gamebar 2.0
TTS podrška: Da
Multimedijalne aplikacije:
Formati za reprodukciju muzike: MP3, WAV, AAC, FLAC
Podrška za formate titlova: SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT
Formati za reprodukciju slika: JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Zvuk:
Audio: 2.0 kanala
Izlazna snaga (RMS): 20 W
Konfiguracija zvučnika: 2 zvučnika punog opsega od po 10 W
Glavni zvučnik: Bass Reflex zvučnik punog opsega (FR01A+)
Mogućnost priključivanja:
Broj HDMI priključaka: 3
HDMI karakteristike: 4K
Audio Return Channel: EasyLink (HDMI-CEC)
Prosleđivanje komandi daljinskog upravljanja: Sistemska kontrola zvuka
Stanje mirovanja sistema: Pokretanje jednim pritiskom na dugme
Broj USB portova: 2
HDCP 2.3: Da, na svim HDMI portovima
HDMI ARC: Da na HDMI1
HDMI 2.1 funkcije: eARC na HDMI 1
Podrška za eARC / VRR / ALLM: EasyLink 2.0
HDMI-CEC za Philips TV/SB: Spoljna postavka preko korisničkog interfejsa TV-a
Podržane HDMI video funkcije
Igranje: ALLM, HDMI VRR
HDR: HDR10+ kompatibilnost, HLG, HDR10
EU energetska kartica
EPREL registracioni brojevi: 2273913
Energetska klasa za SDR: E
Energetski zahtevi u režimu uključenog napajanja za SDR: 84 kWč/1000h
Energetska klasa za HDR: G
Energetski zahtevi u režimu uključenog napajanja za HDR: 131 kWč/1000h
Potrošnja energije u isključenom stanju: n/a
Umreženi režim pripravnosti: 2.0 W
Korišćena tehnologija panela: LED LCD
Napajanje:
Električna mreža: AC 100–240 V 50/60 Hz
Potrošnja energije u režimu pripravnosti: manje od 0,5 W
Dodaci:
Dizajn:
Boje na televizoru: Plastična crna uska maska
Dizajn postolja: Malo crno trouglasto plastično postolje
Dimenzije:
Rastojanje između 2 postolja: 563 mm
Kompatibilan za montiranje na zid: 400 x 300 mm
TV bez postolja (Š x V x D): 1446 x 838 x 91 mm
TV sa postoljem (Š x V x D): 1446 x 857 x 294 mm
Ambalaža (Š x V x D): 1600 x 975 x 160 mm
Težina TV-a bez postolja: 13,91 kg
Težina TV-a sa postoljem: 14,32 kg
Masa s ambalažom: 21,1 kg
Specifikacija
Robna marka Philips
Dijagonala ekrana 65 inča