LG televizor Smart LED 50UM7450PLA
  • (Prosečna ocena 0)
Na stanju:
Šifra: 3267743
Kratak opis:
Tip ekrana: LED
Dijagonala ekrana: 50" (127 cm)
Rezolucija: 4K Ultra HD
Digitalni tjuner: DVB-T2/C/S2
Napomena:
Ovaj proizvod je lomljiv i može se preuzeti isključivo u jednom od naših maloprodajnih objekata.
60.490RSD
POZOVITE KONTAKT CENTAR
Opis
Tip ekrana: LED
Rezolucija: 4K Ultra HD
Operativni sistem: webOS 4.5
Procesor: Quad Core
Ambilight tehnologija: Ne
Smart TV: Da
Android: Ne
Osvetljenje: Direct LED
Vreme odziva: 8 ms
Osvežavanje: 1600 PMI
Ugao gledanja (H°/V°): 178°/178°
Digitalni tjuner: DVB-T2/C/S2
Analogni tjuner: Da
PVR: Da
Slika: 4K Aktivni HDR, HDR10 Pro, HLG Pro, 4K Upscaler, 4K Wide Color Gamut, Wide Color Gammut.
Zvuk: 20W (2x10W), DTS Vitrual:X, Ultra Surround, Clear Voice 3, Magic Sound Tuning, Smart Sound Mode, Hi-Fi Audio, Bežična sinhronizacija zvuka, DTS Decoder.
Bežična veza: Wi-Fi (ugrađen)
Bluetooth: Da
LAN priključak: Da
HDMI priključak: 3
ARC: Da
USB 2.0 priključak: 2
Ostali priključci: Komponentni/Kompozitni ulaz
RF ulaz (2 RF, Sat)
Digitalni Audio Izlaz (Optički)
3.5mm izlaz za slušalice
CI+ 1.4
Dimenzije bez postolja: 1130 x 663 x 86.3 mm (ŠxVxD)
Dimenzije sa postoljem: 1130 x 728 x 260 mm (ŠxVxD)
Masa bez postolja: 11.5 kg
Masa sa postoljem: 12.5 kg
VESA dimenzije: 200 x 200
Energetska efikasnost: A
Boja: Crna
Dodatno: Magični daljinski MR19
Specifikacija
Robna marka LG
Dijagonala ekrana 50 inča