Samsung televizor UE32T4302AKXXH Smart
  • (Prosečna ocena 5)
Na stanju:
Šifra: 3267917
Kratak opis:
Dijagonala: 32"
Rezolucija: 1366 x 768 px
Lista sa podacima aparata
25.990RSD
POZOVITE KONTAKT CENTAR
Opis
Model: UE32T4302AKXXH
Proizvođač: SAMSUNG
Dijagonala: 32"
Rezolucija: 1366 x 768 px
Smart: Da
Ekran: LED
Tip Tunera: DVB-T2C / Analogni tjuner
Kontrast: Mega
Energetski razred: A+
Osvetljenje: 80%
Wireless: Ugrađen
Povezivanje: 2 x HDMI
 1 x USB
 LAN
 Komponentni ulaz - Y/Pb/Pr
 Kompozitni ulaz - AV
 Digitalni audio izlaz - optički
 RF ulaz - zemaljski / kablovski
 Anynet+ - HDMI-CEC
 CI+ (1.4)
 Wi-Fi Direct
 Podrška za HDMI A
 HDMI Quick Switch
VESA Montaža: Da
Boja: Crna
Operativni sistem: Tizen
Procesor: Hyper Real
Slika: PQI (indeks kvaliteta slike) 900
HDR
Boja: PurColor
Mikro zatamnjenje Pro
Pojačivač kontrasta
Režim filma
Podrška za prirodni režim
Detekcija osvetljenosti
MINI ARC postolje
Eco senzor
A+ klasa energetske efikasnosti
Maksimalna potrošnja: 60 W
Uobičajena potrošnja: 31 W
Godišnja potrošnja: 43 kWh
TM1240A daljinski upravljač sa baterijama
Vesa nosač zidnog postolja
Kabl za napajanje
Zvučnici: 10 W
Dolby Digital Plus
Tip zvučnika: 2 CH
Masa sa postoljem: 4,1 kg
Bez postolja: 4 kg
Dimenzije sa postoljem: 737,4 mm x 465,4 mm x 150,5 mm
Bez postolja: 737,4 mm x 438 mm x 74,1 mm
Postolje: 732,5 mm x 150,5 mm
Dodatne prednosti:
Mobilni uređaj na TV - preslikavanje, DLNA
 Daljinski pristup
 Uvećavanje / Duboki kontrast / Spori Repeat Taster
 Ultra jasan prikaz
 Jasan digitalni prikaz
 Automatsko pretraživanje kanala
 Connect Share - HDD
 ConnectShare - USB 2.0
 EPG
 Režim za igre - osnovni
 USB HID podrška
 Teleteks
 IPv6 podrška
 Podrška za TV ključ
Podrška za SmartThings aplikaciju
 Galerija
Specifikacija
Robna marka Samsung
Dijagonala ekrana 32 inča